پسا دکتری

توسعه پايدار و پيشرفت هر كشور مرهون پرورش، حفظ و نگهداري سرمايه هاي علمي، پژوهشي و فناورانه آن كشور است. پژوهشگران و فناوران موجبات ترقي، تعالي، توسعه علمي و فناوري و در نهايت توسعه پايدار همه جانبه را براي كشور فراهم مي سازد.

post doc1

از اين رو پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه خلیج فارس با هدف انجام پژوهش هاي ويژه در راستاي ماموريت هاي پژوهش و فناوري دانشگاه در سطوح ملي و بين‌المللي كه با هدف پيشبرد مرزهاي دانش و ارتقاي اثربخشي دانشگاه در جامعه انجام مي‌گيرد، از ميان دانش آموختگان مقطع دكتري داخل يا خارج از كشور كه علاقمند به گذراندن دوره دانش آموختگی/ پسادكتري در پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات خلیج فارس هستند، دعوت می‌نماید تا با هماهنگی اعضای هیات علمی فعال این پژوهشکده و یا این دانشگاه، نسبت به درخواست گذراندن دوره پژوهشی خود از طریق معاونت پژوهشی دانشگاه خلیج فارس اقدام نمایند.

خواهشمند است ضمن مطالعه شرایط پذیرش پژوهشگر پسادکتری درخواست‌های خود را به آدرس ایمیل ict [at] pgu.ac.ir ارسال فرمائید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با شماره 07731222729 (خانم شیروانی) تماس حاصل فرمایید.